Kompletní průvodce business jety a helikoptérami

Přehled

V posledních letech se nabídka business jetů výrazně zvýšila. Nejenže vznikla úplně nová kategorie letadel: very light jety (VLJ), ale zároveň výrobci pokračovali ve vylepšování stávajících strojů a představili řadu nových korporátních letadel. MEDIA Tribune připravila a vydala první edici Jet Book a přináší tak všem operátorům, stávajícím i budoucím majitelům letadel a fanouškům letectví komplexního a srozumitelného průvodce světem obchodních letadel a helikoptér.

Kniha je plná podrobných užitečných informací o jednotlivých strojích, které pro knihu poskytli přímo jednotliví výrobci letadel. Je tak zásadní publikací pro každého, kdo se chce dozvědět nejaktuálnější data, statistiky a zajímavosti o obchodních letadlech i helikoptérách prohlédnout si jejich exkluzivní fotografie.

Publikace Jet Book prezentuje kompletní portfolio všech dostupných business jetů a helikoptér a obsahuje také sérii rozhovorů s lídry leteckého businessu. Je vydávána v češtině i angličtině, tištěná na prémiovém matném papíře na 232 stranách s rozměry 295 x 240 mm, s pevnou vazbou a registrovaná pod číslem ISBN 978-80-260-9092-2, uložené v prosinci 2015 v Národní knihovně České republiky.

Fakta o knize

0
Počet stran
0
Business jetů
0
Helikoptér
0
Rozhovorů

Guidelines

Jet Book obsahuje

PŘEHLED LETADEL A HELIKOPTÉR

Kompletní přehled business jetů a helikoptér a jejich popis

POPISNÉ NÁKRESY

Letové výkony, vzhled, rozsah a kapacita kabiny, úplné údaje a statistiky o letu

EXKLUZIVNÍ OBRÁZKY

Exkluzivní obrázky letadel a jejich interiérů – fotografie a schémata letadel

PROFILY VÝROBCŮ

Významní zahraniční výrobci letadel a jejich profily včetně jejich komplexního portfolia letadel

KLÍČOVÉ OSOBNOSTI BUSINESS AVIATION: PROFILY A ROZHOVORYS

Profily klíčových lídrů českého a slovenského leteckého průmyslu a rozhovory s nimi

TRENDY, STATISTIKY A PROGNÓZY

Fakta a čísla, statistiky, dynamika rozvoje leteckého trhu, trendy a prognózy

Čtenáři a distribuce

Průvodce Jet Book je distribuován dvakrát ročně vybraným VIP klientům a dalším klientům, jako jsou:

Profesionálové oblasti business aviations
Majitelé business jetů a helikoptér
HNWI (high-net-worth individual)
VIP charteroví klienti
Fanoušci letectví
Privátní banky, bankéři a poskytovatelé jejich služeb
Mezinárodní korporace
5-hvězdičkové hotely v Praze, Karlových Varech, v Bratislavě a Košicích
VIP cestovní agentury
Ambasády
Národní knihovna České republiky

“Každý uživatel business jetů by měl mít výtisk Jet Book.
Je to základní průvodce světem obchodních letadel.”

Jet Book náhledy

Podívejte se

Jet Book
Jet Book
Jet Book
Jet Book
Jet Book
Jet Book
Jet Book
Jet Book
Jet Book

Kapitoly

Stručný přehled kapitol

AERION CORPORATION
AIRBUS S.A.S.
THE BOEING COMPANY
BOMBARDIER INC.
CESSNA AIRCRAFT COMPANY
CIRRUS AIRCRAFT
DASSAULT AVIATION
EMBRAER S. A.
GULFSTREAM AEROSPACE CORP.
HONDAJET

PILATUS AIRCRAFT
SUPERJET INTERNATIONAL SPA
SYBERJET AIRCRAFT
AIRBUS HELICOPTERS
AGUSTA WESTLAND
BELL TEXTRON
SIKORSKY AIRCRAFT COMPANY
ROBINSON HELICOPTER COMPANY
RUSSIAN НELICOPTERS

Cena

0
Cena

Objednat

O autorce

Antónia Lukačínová

Autorka

V roce 2004, kdy v Česku a na Slovensku trh s privátním letectvím téměř neexistoval, začala od základů budovat firmu, které se velmi brzy úspěšně podařilo prosadit v tvrdé konkurenci na evropském trhu a stát se silnou a respektovanou značkou na světové úrovni. V Grossmann Jet Service získala mnoho odborných znalostí a zkušeností ze všech oblastí spjatých s provozováním charterových letů a vypracovala se zde na post obchodní ředitelky. V roce 2010 začala spolupracovat se společností ABS Jets, kde mimo jiné řídila vznik několika oddělení a zasloužila se o navýšení flotily o dva nové business jety během jednoho roku. Své rozsáhlé zkušenosti a znalosti následně zužitkovala při založení MEDIA Tribune, která poskytuje komplexní portfolio služeb v oblasti public relations, brand managementu a mediální podpory významným hráčům na poli business aviation. Od roku 2013 vydává AVIATION TIMES, zaměřené na zprávy z business aviation z regionu střední a východní Evropy. Iniciovala založení profesní asociace CEPA a konference CEPA Expo, jež úspěšně funguje již několik let jako významná platforma pro rozvoj letectví ve střední a východní Evropě a podporu spolupráce v oblasti leteckého průmyslu napříč státy i světadíly. Vystudovala business management na Ekonomické univerzity v Bratislavě a Executive MBA program na University of Pittsburgh. Mluví plynně čtyřmi jazyky a business jety jsou nejen její pracovní, ale také osobní vášní.

Tým

Autorka knihy spolupracovala s následujícími lidmi:

Jiří Hrňa

Jiří se po celou dobu své kariéry zabývá oblastí cestování a letadel. Své první zkušenosti s letectvím získával v cestovní kanceláři. Od dopravních letadel postupně přešel k business jetům, na které se zaměřuje dodnes. Působí mimo jiné jako Travel & Tourism Aviation Consultant. Při přípravě knihy měl na starosti texty o business jetech i helikoptérách, při jejichž tvorbě čerpal ze svých zkušeností z charterového businessu, kterému se několik let věnoval. Navštívil již téměř dvacítku evropských zemí, také Seychely, USA, Čínu, Thajsko a další destinace.

Zuzana Petáková

Zuzana pracuje v oblasti marketingu, obchodu a péče o zákazníky. Vždy ji lákalo cestování a mezinárodní prostředí, proto se tímto směrem vydala již při vysokoškolských studiích (obory francouzština, ruština pro evropský a mezinárodní obchod, sociální vědy) a absolvovala také několik zahraničních stáží (Washington DC, Toronto, Paříž, Dijon, Rusko). Při přípravě této knihy jsme mohli využít její bohaté zkušenosti a vědomosti z oblasti business jetů a helikoptér, kterým se v posledních letech profesně věnuje. Procestovala již téměř celou Evropu, navštívila také Austrálii, USA, Kanadu, Japonsko, Čínu i Spojené arabské emiráty.

Vladimíra Staňková

Vlaďka pracuje jako textařka, korektorka a lektorka češtiny pro cizince. Vystudovala češtinu a český znakový jazyk na FF UK a také dálkový dvouletý program kreativní pedagogiky na DAMU. V začátcích kariéry několik let pracovala pro dopravní společnost a cestovala pravidelně do Švýcarska, Maďarska, Berlína, Vídně a Paříže. Dnes se věnuje především tvorbě tiskových zpráv a PR článků, rozhovorů se zajímavými osobnostmi ze světa podnikání a businessu a po textové stránce pomáhá firmám i soukromníkům s jejich online a offline prezentací. Pro knihu editovala rozhovory a provedla jazykovou a stylistickou úpravu textů.

Peter Ivan

Peter je grafik, fotograf a vášnivý cestovatel. Grafice se věnuje přes 15 let a získal za ni několik oficiálních ocenění. Má široký záběr od zpracování knih, časopisů, plakátů až po ilustrace a fotografování nebo tvorbu billboardů a dalších grafických materiálů pro propagaci nejrůznějších událostí. Pomáhá firmám vybudovat jejich brand management a posílit tak firemní identitu. Je také respektovaným partnerem pro tvorbu unikátních kampaní zaměřujících se na podporu a rozvoj obchodních značek. S leteckým businessem ho pojí kromě záliby v cestování a letadlech právě jeho povolání grafika a fotografa. Pro knihu zpracoval kompletní grafický design.

Partneři Jet Book

Generální partneři

Platinoví partneři

Zlatí partneři

Stříbrní partneři

Kontakt

Jet Book
Hlavná 6
040 01 Košice
Slovenská republika

info@jetbook.org

Vydal: MEDIA Tribune, Praha
Tel: +421 911 656 999